| Savemeplease a întrebat:

Va place cum ii sta lui Justin Bieber blond?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul este pentru prezența scenică!
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

Doamne, ce naiba caută întrebarea asta la „Dragoste și Sex"? Și mai ales, ce relevanță are?

Mă rog, ca să îți dau și un răspuns: nu. Sincer, nu agreez vopsirea părului la bărbați, mai ales blond.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, ii pune ochii in evidenta

| T0T a răspuns:

DA! Zici ca e fisu' lui Cristi din Banat acum. Era si o poza amuzanta pe facebook. Tata si fiu

| Doub a răspuns:

(T_T).

| grab a răspuns:

Trebuia sa o incerce si pe asta...

Răspuns utilizator avertizat
| bbnnmm a răspuns:

DAP, îmi place mult cum îi stă...seamănă cu frățiorul lui mai mic Jaxon acum ❤️

| emmaemilia a răspuns:

Nup

| ArianaGrande20 a răspuns:

Nu prea dar din fericire acum s-a vopsit iar cum era inaintewinking