| ILikeToKnow a întrebat:

Va place muzica japoneza? Ce gen? mie imi place punk-ul si rock-ul in special big grin. Puneti si link daca aveti vreo melodie care va place big grin

Răspuns Câştigător
| cris_4808 a răspuns:

Incearca sa asculti asta poate o sa iti placa e pop si dance http://www.myspace.com/amalianeculaesmusic

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PVAAVU a răspuns:

Nu cunosc muzica punk,dar daca asculti rock,asculta Stereopony(Hitohira No Hanabira,Tsukiakari No Michishirube,Hoshikuzu Kandelaar,Namida No Mukou,Stand by me)-trupa pop rock,Flow(Arigato,Sign,Go,Remember),Scandal(Harukaze, Satisfaction, Pinheel Surfer). Asculta AAA(muzica de club, dar sunt prea multe sa ti le spun), Home Made Kazoku(hip-hoper).

| PVAAVU a răspuns:

A! Am uitata sa-ti recomand si "Okuru kotoba" de flow si AAA; si "Night parade" de flow si Home Made Kazoku. Apropo,mie-mi place muzica japonezaaa,fest! Asculta Luna Haruna,Yoshida brothers, Kanata Haruka, Ryuusei, Mami Kawada, LiSA.Astea-s toate!