| viki1212 a întrebat:

Va place numele Sonia? Mi-e mi se pare ca vine de la sonata, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Este un nume frumos, varianta a numelui Sofia si inseamna intelepciune in limba greaca.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

E frumos, mie imi place!

| Klara a răspuns:

E super fain numele:X Dar Sofia imi place mai mult...am o prietena, Sonia... dar o strig Sofia pentru ca imi place siii mai mult smug

| sorin a răspuns:

Mie imi placewinking

| Kidu a răspuns:

Foarte frumos numele.happy

| Kidu a răspuns:

De ce ni s-a dat la majoritatea stupid doar pentru ca ne place?raised eyebrows
Fiecare are dreptul la opiniewinking si sa scrie ce considera ca-i place.winking

| Kiduutza a răspuns:

Si eu ma numesc Sonia...este foarte frumos numele...

Răspuns utilizator avertizat
| sonia_3318 a răspuns:

Anastasia vezi-ti de treaba mai fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca vine de la Mortal Kombatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi place numele de Sonia e tare ciudat si ai impresia ca e nume tiganesc, sper ca nu te cheama pe tine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place numele sonia beauty si aia anonima nu stiu ce vorbesc cam proaste de alfel eu conside un nume speciala si deosebit. Si pe mine ma cheama Sonia.si cine alearga dupa frumuseze si vrea copii perfectii sa se mute din tara asta.Sau sa sa caute sa fie berbec si sa fie cu numele Sonia pe bune face miracole. Apropo daca aveti prieteni unguri spunetii sa va pronunte bine numele Sonia nu Sonya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa te duci naibii.nu sti cei frumos.anastasia vine de la anestezie laughing)))rolling on the floor))))la asta nu te-ai gandit, asa-i? fraierooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să ne batem joc de nici un nume.pentru că dacă părintii nostri ne-ar fi pus numele sonia sunt sigură că ne-ar fi plăcut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nume destul de rar si pretios :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama asa, sunt singura in scoala mea cu numele acesta si ma bucur de asta. nu conteaza parerea altora, chiar nu ma afecteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama sonia si si eu sunt singura din scoala cu numele asta si in plus nu vine de la sonata. Numele asta e foarte fain, adica mie imi place.:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un nume prea frumos da e comlicat pentru voi

| Sonyuk a răspuns:

Si pe mine ma cheama sonia si iubesc numele asta si app sunt si singura din sc numita asa deci sunt si popularawinking e un nume prea frumos pentru cei inapoiati si carora nu le place

| SoniaRacz a răspuns:

Anastasia si pe mine ma cheama sonya si e super frumos numele beauty nu sti ce e frumos si eu sunt singura din scoala cu numele astalove strucksi nu vine de la sonata

| pissoias a răspuns:

E un nume f frumos da cei inapoiati nu isi dau seama. chiar e dragut. nu nu vine de la sonata, sunt destule sonate si nu neaparat ''sonia''. in concluzie esti proasta