| anonim_4396 a întrebat:

Va place numele Sonia, mie mi se pare ca vine la de la sonata, voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Este un nume frumos.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

E un nume frumos şi cu siguranţă nu vine de la sonatălaughing
Dacă vrei, poţi căuta pe internet etimologia numelui să vezi cu adevărat de unde vine. Poate vei ajunge să fii mândră de elhappy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mie numele acesta imi place big grin

| Slavic a răspuns:

Numele sonia este un nume foarte frumos vine de la Conata Soare ai grija de numele tau este un nume rar si frumoswinking

| SilverEyes a răspuns:

Mie imi place :d. Bine, mie in general imi plac toate numele care incep cu " S " : Sophie, Sara, Sora, Sasha. Si nu, nu mi se pare ca vine de la sonata. Eventual cauta pe net, poate gasesti de la ce vine in fond.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi place foarte mult. Chiar asa o cheama pe prietena mea cea mai buna. Acest nume este o varianta a numelui "Sofia" si inseamna intelepciune.

| SecretLovee a răspuns:

Da...asa o cheama pe sora`mea:X