| ionutalexandruion a întrebat:

Va rog mult din suflet cine are sa imi dea si mie un cont okazii care nu il mai foloseste? eu am avut dar mi l au inchis si acum nu mai am dupa ce nr sa fac. va rog mult mult! dau funda!

3 răspunsuri:
| BogdanVasc a răspuns:

Ai avut, ti l-au inchis si acum sa-ti dam unu sa-l inchida si pe ala?

| ionutalexandruion explică (pentru BogdanVasc):

Poti sa ma ajuti bine daca nu nu vad rostu sa lasi comentarii de k...

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Conturile care se creeaza in cadrul site-ului au caracter nominal. Ele contin, pe langa raporturile financiare si tranzactiile incheiate cu alti utilizatori, si informatii personale, atat despre proprietar, cat si despre partenerii sai de tranzactionare.

Pentru a verifica situatia contului pe care l-ati detinut in trecut si pentru a veni in sprijinul dumneavoastra, este necesar sa ne contactati la numarul de telefon 0374652944 sau pe mail la adresa suport@okazii.ro de la luni pana sambata intre orele 9:00-21:00. Avem rugamintea de a ne specifica numele de utilizator asociat contului detinut pe site sau adresa de mail folosita la inregistrare.

O zi frumoasa,
Okazii.ro