| UnicornsAreLove a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Fratele meu a lasat usa deschisa si mama intindea rufe iar papagalul meu a zburat afara.Eu eram la scoala si acum nu ma mai pot abtine din plans.Va rog ajutati-ma sa combat supararea va rog mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

OoooOooo toti isis bat joc pentru ca nu au unul dar eu ma si stiu ca si mie de mi-ar "pleca de acasa"as plange enorm dupa el:Xca itit ia altu da pana-l dresezi pe ala ca si cel actualoh go onmai bine nusad... mie mi-a murit hamsterul si am plans putin dupa el asa-i prima zihappy. Apoi trece.Si de cad mi-a murit hamsterul nu mai vreau altul. dar perusul(ca perus am)este atat de dragalas bland incat nicunul nu-l poate inlocuihappysadstiu cum te simti si nu-i nimic de plangi. te descarci si e bine! BAfta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iati alt papagal sau iesi la o gura de aer rece ca face bine la relaxare

| doar.pt.voi. a răspuns:

Daca a zburat inseamna ca nu a avut libertate si el.
Cumpara-ti altul.
Nu merita sa plangi pentru un papagal, cand mai sunt inca pe atatia in Romania asta.happy

Bafta si o seara frumoasa!

| DanielJackson a răspuns:

Si eu mi-am scapat papagalul...care a zburat din mana mea, si l-am privit cum dispare incet in zare. nu l-am mai vazut niciodata, dar inca mai sper ca s-a dus undeva in vecini la alt papagal si macar e in viata chiar daca nu mai e al meu. eu te sfatuiesc sa-ti iei o alta pasare, nu un papagal, astfel nu-ti va mai fi asa dor de el.

| Naughty a răspuns:

Sincer sa fiu cred ca e la misto asta.
dar in al doilea rand, ce pot sa-ti zic decat ca... poate o sa-i fie mai bine acolo unde e acum...

PS: cu toate ca e cam frig afara si sigur nu e obisnuit cu viata in salbaticie si probabil ca o sa-l manance o pisica straight face