| hiphopgirl a întrebat:

Va rog ajutati-ma ma simt data afara.eu sunt clasa 4 si in clasa 2 eram la o alta scoala si vecina mea la alta si m-am mutata ijn 3 cu ea apoi doamna inv se purta foarte frumos cu noi si imi zice ce nu-i bine vecin a in teste greseste mult la mate iar eu acum daca gresesc putin la calcule zice ca se ocputa sa ma invete iar calculele ai cas copilul care are nevoie de mai multe exercitii dar ei de ce nu ii spune? doamna nu o adora si... ce sa fac ma simt data afara si mai imi zice nota si in fata clasei simi spune reprosurile si ceilalti sse amuza pe seama mea ce sa fac suntt data afara fynda!

Răspuns Câştigător
| ingerasincrezator a răspuns:

Incearca sa te concentrezi mai mult la acea materie decat la cum se comporta colega ta, de asemenea poti sa le spui colegilor tai ca ai avut azi o zi grea si nu ai putut sa te concentrezi prea bine la test...sau poate esti dislexicahappy