| Loly a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot deveni mai populara. Ce ar trebui sa fac.Acum am intrat la liceu si as vrea sa fiu altfel.La vechea mea scoala nu eram tocmai vazuta.Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Draga cristina, nu este cel mai minunat lucru sa devii populara, la un moment ai sa-ti doresti sa nu te stie nimeni.devenind populara vei fi invidiata de multi ceea ce-ti va crea numai probleme.incearca mai bine sa fii tu insati, sociabila cu toti, zimbeste-le la toti, intreaba-i ce fac astfel si ei mereu vor cata de cuviinta sa dialogheze cu tine.mai este un remediu sa devii populara, invatind bine, astfel cu siguranta te v-or cunoaste toti din liceu. popularitatea nu te va face mai puternica, mai increzuta sau mai fericita.mult succes

| pink07 a răspuns:

Sa fi populara inseamna sa te intzlegi cu toata lumea.winking
adica ar trebui sa te bagi in sama cu toate persoanele incluzand si baieti astfel spunandu`le ce mai faci? etc. ce ai mai facut dupa putin timp ei vor reactiona la fel adica si ei te vor intreba pe tine
asa devi popularawinking
succes draga mea:*