| DD_4997 a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplul momentului, Justin si Selena?

12 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

----> Justin si-a pierdut milioane de fani datorita relatiei cu Selena Gomez!

--> De cateva saptamana. au aparut niste poze cu J.B. si Selena pe Insula Maui. Pozele nu sunt tocmai ''Bune'', deoarece paparazzzi i`au prins pe Justin si Selena sarutandu`se si poate si mai rau...

Uite aici pozele :

http://gmusiq.ro/......-maui.html

Cu ocazia pozelor acestea, Justin si-a aratat si tatuajele de pe corp! :)
Oricum... Justin Bieber nu a mai lansat vreo melodiie de anul trecut, deci este aproape uitat!

Sper ca te-am ajutat :o3

| Psihoyounger a răspuns:

Sunt rudă cu ei? Sunt ceva cu ei? Îmi place muzica lor. De ce mi-ar păsa ce fac ei în rest?

| Psihoyounger a răspuns:

@DD, şi eu ţi-am exprimat părerea mea: cea nulă.

| BiaSiAtat a răspuns:

Ohh Shit! Cel mai tampit cuplu din istorie e o pitipoanca si el un cocalar.Cei mai prosti oameni de pe lume.Te pupic

| InnocentSmile a răspuns:

Am doar doua cuv de spus: se iubesc:*

| Mao a răspuns:

Va fi ceva de moment, cu siguranţă nu se vor căsători.
Şi până la urmă, cine sunt eu să-mi dau cu părerea? Nu îi cunosc, şi pe lângă asta, nu am niciun drept să îi judec.
Urăsc când persoanele spun "nu le stă bine împreună" (nu ne-apărat lor, dar la toate vedetele), pentru că acele persoane se gândesc doar la aspectul fizic. Dacă ei se plac, să fie împreună cât or vrea, că doar nu cred că Justin îşi bate joc de ea. Ştie că are fani, nu ar vrea să îi dezamăgească (ce vedetă ar vrea?). Ştie că sunt persoane care nu-l plac, nu ar vrea să le dea motiv să o facă în continuare.
Sincer, nici nu ştiam sigur că sunt împreună. Bravo lor!
Nu sunt fană, dar nici nu sunt un fan al clubului "contra".

| Aleqa a răspuns:

Pot zice ca imi plac de eithinking
Dar,daca se iubesc...e si mai binehappy
Oricum, nu va inteleg ce aveti cu JB phbbbbt
In fine, fiecare cu parerea luihappy

| vanessa_6993 a răspuns:

Buna! sunt 2 hipioti care se giugiulesc ca doi curcani nespalati si ii urasc selena e o scroafa iar justin un retardaT mai bine spus gay doi balosi scuze pn vorbele urate dar ii urasc

| arodoeht96 a răspuns:

Atata timp cat chiar se iubesc mi se pare ok...

| DD_4997 explică:

@Psihoyounger era o intrebare adresata celor care le pasa cat de cat, daca tie nu iti pasa taci.

| DD_4997 explică:

Bravo tie

| PurplePearl a răspuns:

Mie imi plac :x. De fapt imi place Justin, iar daca e cu Selena inseamna ca se iubesc...nu am nimic impotriva, desi cred ca Selena pare ca vrea sa il foloseasca pe Juss` :(...asta e parerea mea.
Apropo, am vazut ca acum mult timp in urma, ai pus o intrebare legata de cartea lui Justin...si da, sa stii ca este cartea si in Romania: http://librarie.carturesti.ro/......ory-246925