| Laurosa a întrebat:

Va rog să răspundeți repede! Iubitul mamei mele are un cont de Netflix pe care ne uităm toți, acum câteva zile și-a băgat parola pe cont că sa nu mai putem( eu cu mama) sa intram pe Netflix. Așa că eu mi-am făcut propriul meu cont și acum plătesc eu, dar azi mi-a trimis mesaj că a dezactivat parola. Când e el acasă nu ne lasă să ne uităm. Acum întrebarea mea este Oare mai are rost să-mi țin și contul meu sau sa mi-l șterg?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intra in legatura cu Netflix sa vezi dc ai pierdut parola (care e motivul dezactivarii) in caz ca ala v-a fentat pe contul tau e bun de luat la rost sa dea explicatii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt banii tai, contul tau... de ce sa hotaram noi?

| Wr3nch a răspuns:

Eu zic sa til tii. Daca se razgandeste iar la ce te uiti? Sau sa luati abonamentul mai scump cu 4 profile si se uita fiecare la ce vrea fara sa le apara la ceilalti. Ala de baza nu merita.

| Laurosa explică (pentru Wr3nch):

Eu mi-am luat abonamentul de 9 € parca deoarece eu îl plătesc din Bursa de stiudiu. El are abonamentul acela de 7€ și practic poți să te uiți doar pe televizor. Eu nu știu ce să fac deoarece el nu prea vrea sa ne uităm pe contul lui și cum am scris ne-a și pus parola. Eu mi-aș ține contul, poate iar îl apuca

| Laurosa explică (pentru Laurosa):

*studiu

| Wr3nch a răspuns (pentru Laurosa):

Tine contul tau. E cel mai ok ca sa nu fie probleme, mai ales ca il platesti din bursa ta.

| SilentRain a răspuns:

Mai bine pe contul tău și te uiți când vrei tu, cam nessi iubit tău

| gemeni6226 a răspuns (pentru SilentRain):

Iubitul mamei sale.Eu nici un minut nu as tolera un astfel de om.

| Laurosa explică (pentru SilentRain):

E iubitul mamei mele

| SilentRain a răspuns (pentru Laurosa):

Cam nessi iubitule lui mama ta
Mai degrabă pe bani tai