| Noemy99 a întrebat:

Sincer nu inteleg de ce le plac la baieti fetele cu sani mari...cine imi spune dc ii dau >funa:X:

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu personal , pun mare pret si pe ochi si zambet, dar mai ales pe carisma fetei respective. Dar am mai zis-o si inainte: baietii se simt atrasi de formele mai bine definite caci ele va fac mai feminine, nu cumva sa confunde baiatu o fata nedezvoltata cu vreun baiat, chestiile astea ne repugna. In cazul meu formele reprezinta numai 30% cand analizez o fata.

7 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nici asa mari, potriviti
adica sa se vada ca are sani, nu 2 merisoare acolo laughing

| utilizatorull a răspuns:

Tie nu iti plac baietii cu penisul mare, baietilor le place sa vada ceva cand fac sex sau sa aiba ce vedea/atinge...asa sunt unii baieti mai obsedati exista tot felul de tehnici de marire a sanilor, cauta pe google...nici tie nu ti-ar place ca pr tau sa o aiba minuscula nu?

| AureliaBEST a răspuns:

Scumpa mea, ii excita sanii mari, se joaca cu ei, sa simta sanii,

| lovevampire18 a răspuns:

Pt ca se cred mai smecheri si daca au o pr cu sani si fund mare se cred ce sti ce machomeni:-&.

| Alex4LighT a răspuns:

Ca sa nu confundam ca sunt baieti.

| Limo a răspuns:

Le plac pentru ca au de ce apuca.

| Kiduu12 a răspuns:

Pai nu ar mai avea pe ce sa puna mana