| Clara19 a întrebat:

Va rog, știe cineva?
Nu îmi pot face Facebook că de câte ori îmi fac Facebook mi-l dezactiva... Înainte am avut Facebook și de când mi l-a dezactivat nu îmi mai pot face Facebook, știe cineva oare de ce nu îmi pot face? Mi l-o fi dat cu suspendare?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai incalcat in repetate randuri regulamentul. Ori nu ai vârsta necesară pentru a avea cont. Tu știi ce greșeli ai făcut, ar trebui sa cunoști motivul real. Chiar daca te va ajuta cineva cu crearea unui cont, ți-l vor dezactiva iar și iar, odată ce te loghezi de pe dispozitivele tale. Nu esti singura care te afli in situatia asta, li s-a intâmplat și altora. Facebookul te-a pus pe black list.

| Clara19 explică (pentru floresdemayo):

Am vârstă 26 dar nu știu poate oi avea cu suspendare 1. 3 sau 6 luni după cum m-am decumentat nu știu ce să zic

| Clara19 explică (pentru floresdemayo):

Și dacă aia de la Facebook mă băgat la Blackberry list oare în cat timp îmi voi mai putea să îmi fac Facebook mi se pare ceva ciudat cu Facebookul că cum îmi bag poze cu mine îmi dezactivează contul dacă nu îmi pun poze cu mine nu mi-l șterge nu știu ce să zic o sa incerc sa îmi fac Facebook după 3 sau 6 luni

| floresdemayo a răspuns (pentru Clara19):

Cine crezi că-i mai intelege pe cei de la Facebook? Oricum, fac doar ce vor ei, nu tu.

| Clara19 explică (pentru floresdemayo):

Aha ok

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu respecți termenii și regulamentul.