| AnaEindragostita a întrebat:

Va rog un pic de ajutor! eu ma inscrisai la metin 2 cand sa intru imi aparu
To help protect your computer, Windows fiewall has blocked some features of this program.
Do you want to keep blocking this program? ce dau?
keep blocking
unblock
ask me later

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Da unblock, nu ti se va intampla nimic. si mie mi-a zis la fel. windows vrea sa fie cateodata "prea sigur". daca n-ai incredere gandeste-te ca la toti userii de pe metin 2 le-a zis asa. mult noroc!

2 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Esti din oltenia? de unde mai exact? te recunosc dupa verbul la perfectul simplubig grin eu sunt din Tg-Jiubig grin

| jstRadu a răspuns:

Cand un program acceseaza internetul pentru prima oara, windows-ul te intreaba pe tine daca sa ii dea voie sau nu, din moment c stii despre ce program e vorba da-i "unblock"winking