| theMUFASA a întrebat:

Incerc sa verific ce update-uri am la windows, si ma trezesc cu asta ''There were some problems installing updates, but we’ll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help: (0x80070643)'' Stie cineva cum o rezolv? Nu am umblat la absolut nimic in pc, i-am instalat doar toate update-urile din windows si driverul placii video, atat.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Am pățit și eu asta pe laptop. Am încercat și a doua zi și s-a instalat. Cred că este de la ei de la Microsoft. Mai încearcă peste câteva ore sau mâine după-amiază.