| andreyutzha a întrebat:

Va rog urgent...ieri am bagat 5 euro pe telefonul meu si i-am trimis unui prieten.primind creditul pe telefonul lui i s-a activat singura oferta ce o avea inainte.cum poate sa o dezactiveze si sa ramana cu creditul?(nu a folosit nici minutele..nici sms-urile..nimic)

1 răspuns:
| aandraa000 a răspuns:

Nu se poate. odata activata optiunea nu o poti dezactiva insa inainte de urmatoarea reincarcare sa ai grija sa dezactivezi optiunea iar dupa ce incarci o poti activa la loc. Funda?!