| anonim_4396 a întrebat:

Va rugati inainte de culcare?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Doar zic Tatal Nostru
tu?

| PetreConstanta a răspuns:

Asta ar trebui sa faca orice om

| Alyra a răspuns:

În fiecare seară. Rugăciunea este singurul mod în care putem vorbi cu Dumnezeu.
Îmi amintesc că într-o seară eram îngrijorată, deoarece mama mea nu ajunse acasă de la serviciu şi era foarte târziu(ea nu are obiceiul să întârzie.) Am luat biblia în mână şi am început să citesc. Peste 3 minute, a ajuns acasă.
Iar asta...am spus-o pentru a fi clar: rugăciunile sunt ascultate, acolo sus este cineva care are grijă de noi.
Tu te rogi în fiecare seară?

| dyannee a răspuns:

Da

| Meryem027 a răspuns:

Normal.

| LadyInBlack a răspuns:

O faceam cand eram mica. Acum imi fac doar o cruce, asta cand nu adorm citind.

| Kreatzza a răspuns:

Pai nu prea am obiceiul de a ma ruga...dar depinde de situatzielaughinglaughinglaughing

| ana1626 a răspuns:

Da.