| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Cum intru in pagina de IP al routerului meu TP LINK? am introdus 192.168.0.1, am incercat si 192.168.1.1 si tot degeama. Pagina se incarca greu "cauta, tot cauta" si tot nu intra. Este alta varianta ca sa intri in router? vreau sa fac mici modificari. Va multumesc. https://drive.google.com/open?id=0B1Lf3JowNrFYSUNjN3d5U2 9UTk0

5 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Hmm, eu am avut doua routere de la tp-link, iar pentru mine ip-urile au fost asa : 192.168.1.100 si 192.168.100.1

| Saveluc a răspuns (pentru xByte):

Mersi pentru intrebare. din pacate nu merge niciunu. Poate depinde si de zona dar ingeneral e cum le-am specificat eu dar iata ca nu merge nici asa

| xByte a răspuns (pentru Saveluc):

Hmm... atunci poti sa intrii in cmd, si sa scrii ipconfig, dai enter, si ip-ul de la deafult gateway ar trebui sa fie cel dorit de tine. Daca nici asa nu merge, nu stiu ce sa spun

| xByte a răspuns (pentru xByte):

Default*

| Saveluc a răspuns (pentru xByte):

Am incercat. dar nu merge. iata imaginea aici https://drive.google.com/open?id=0B1Lf3JowNrFYV1FKUndPb3JhX0U