| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti.Am de facut la istorie un interviu cu mai multe persoane, in care trebuie sa scriu despre cum este vazuta Romania din afara. Cei care au fost in alte tari si au auzit de la oamenii de acolo pareri despre Romania si/sau romani si vor sa ma ajute, va rog sa imi spuneti parerile lor despre noi si tara noastra. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| teonamaria a răspuns:

Majoritatea personalor din afara cunosc doar aparentele...crd ca toti furam, omoram, volam. dar. speranta vine de la cei care ne-au vizitat tara si au vazut frumusetile care ne reprezinta patria.pareri am auzit mai mult bune, dar cu privire la atractiile turistice!