| anonim_4396 a întrebat:

Va simtiti bine ca a inceput semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| xlmpq a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu, nu suport sa ma trezesc dimineata angry

3 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Asteapta. Am patil la fel. laughing De exemplu intr-o seara am schimbat imaginea si a doua zi abia mi-a aratat-o. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Da, ma simt in al 9-lea cer. Din prima zi, luni, am luat un 10 le engleza, prima nota din clasa, primul 10, ura!
Si da, trebuie sa fi optimist, ca sa poti sa faci o treaba buna, da imi place cum a inceput!

Bafta!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trezit devreme, profi stupizi, unii colegi insuportabili. Tu ce spui, ma simt bine?