| RAY a întrebat:

Va suparati cand cineva intreaba de viata voastra? ce intrebarii va supara in mod deosebit?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eu sunt deschis, nu ma supar, tin mult si la glume si la socializare. Nu m-as supara, dar totul sa fie cu o anumita limita!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca m-as supara.
Cred ca intrebarea: Tu de ce traiesti? m-ar face sa ma simt ciudat...

| R0R0 a răspuns:

Cam da.
Cel mai tare ma supara cand sunt intrebata de varsta mea. De ce? Fiindca nu mi se pare adecvata intrebarea.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru R0R0):

Cati ani ai?

| R0R0 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing
Trebuia sa intrebe cineva.

| raluk27 a răspuns:

Ma deranjează, mai bine zis ma enervează întrebarea "ce mai faci? " sau "si ce mai zici? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce m-as supara

| ishallhelpyou a răspuns:

Depinde de întrebare, de obicei sunt o persoana foarte deschisă și nu mă deranjează să vorbesc despre viața mea big grin

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,în general nu mă supăr de acest lucru. Dacă ni-am supăra la fiecare lucru minuscul viața noastră ar fi doar o gaură neagră, cred ca mai bine suntem optimiști și nu luăm în seamă fiecare gest de genul acesta.