| mentholinks a întrebat:

Ce va supara, deranjeaza cel mai mult la viata voastra? Ce va bucura cel mai mult?

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Data nasterii.

| Nirvanaaa a răspuns:

Mă bucură ca am reușit sa ating toate obiectivele pe care mi le-am propus pana in acest punct, dar mă deranjează ca nu am mai mult timp liber ca sa il petrec cu prietenii sau familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nu trăiesc la potențialul pe care îl am în iubirea Domnului Isus. Mă bucură că El e îngăduitor și bun cu mine.

| acerr a răspuns:

Ma supara tare, faptul ca nu am AMBITIE
am doua chestii de care sunt dependenta... daca voi putea renunta la astea, pot spune ca voi fi fericita.

| mentholinks explică (pentru acerr):

Succes. si eu tot incerc sa renunt la fumat.

| alexandradlr a răspuns:

Sunt mulțumită de conditiile pe care le am. Ma deranjează crizele de nervi care mai apar din când în când.