| anonim_4396 a întrebat:

Vezi daca telefonul tau este interceptat!

APELUL LA 544

Unde suni să vezi dacă ți-e ascultat mobilul? Se pare că dacă apelați numărul 544 de pe telefonul mobil, iar la capătul firului se aude un sunet de fundat neobișnuit, e semn clar că telefonul vă este interceptat. În cazul în care vă răspunde un robot care spune „ai tastat un număr greșit", înseamnă că telefonul nu vă este ascultat.

Telefonul tău este interceptat?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai aiurii!
Du-te de te culca!

PS Eu sunt in emisfera sudica, la mine-i zi deja! Deci, clara si lucida la cap!

| Stell99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu nu mai aiurii!
Femeie! Du-te si culcate!

E tarziu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăsta va fi noul trend pe Youtube.