| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Vi s-a intamplat macar o data in viata sa vreti sa obtineti ceva si viata sa va dea acel ceva ca pe tava?

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, de multe ori. Insa am observat ca aproape intotdeauna asta s-a intampla dupa o perioada destul de lunga de timp (de la cateva luni la cativa ani). In unele cazuri, am realizat ca nu a fost o idee buna ceea ce mi-am dori, dupa ce am primit lucrul respectiv si ca nici macar nu aveam nevoie de asta cu adevarat.

| LexHasAMasterPlan explică:

Deci exista si oameni total impliniti, eu nu am avut absolut nimic pe tava tot am obtinut prin lupta. Nu-mi imaginam sa existe atatea vieti "perfecte"!

| neutrino a răspuns:

Nu.

| Dismally a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de multe ori asta happy

| TheAvenger a răspuns:

Nu,niciodată. Mereu m-am zbătut să mă lupt pentru ceva ce vreau, dar niciodată nu am obținut ce vroiam, după atâta muncă și după atâta stres.

| TashaUhm a răspuns:

Am vrut o viata normala si m.am ales cu una plina de promleme, adrenalina, ilegale si lista poate continua! Deci total invers!

| Raeste a răspuns:

Da si e super

| dominic90demy a răspuns:

Da.Si mai nou mi se intampla si sa ma gandesc cum e posibil ca o persoana sa faca un anumit lucru si dupa sa ma trezesc in situatia respectivastraight face

| SicaSkillz a răspuns:

Da, eu cred in asa numita "karma". Deci cum esti tu, asa sunt si ceilalti. Daca oferi, si tu o sa primesti inapoi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SicaSkillz):

Crezi o asa numită prostie

| maryusbv93 a răspuns:

Nu mie mi se intampla tot timpul invers dar nu stiu cum se face... cand imi doresc un lucru foarte important nu mi se indeplineste si cand nu imi doresc atucia aparesad

| Catalin255 a răspuns:

Bunba! Nu se poate asa ceva, daca chiar vrei sa obtii acel ceva trebuie sa il chstigi singura big grin