| razadeluna a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de cineva care la inceput nu va atragea deloc, ba chiar era antipatic/a? Cum a fost povestea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, la inceput ne certam mult dar mi-a placut mereu carcaterul ei

| T0T a răspuns:

Da. Nu îmi plăceau multe la ea și mi-a fost mult timp antipatică dar după am reușit să observ anumite particularități și am devenit mort după ea. Când placi pe cineva îi vezi toate detaliile fizice într-un mod foarte frumos, înainte nu îmi plăcea așa mult nici fizic. Eh, a trecut. Toate trec.

| LoveSleep a răspuns:

Îmi amintesc că era o tipă pe care nu o plăceam deloc. Nici fizic, nici caracterul, nimic nu era pe placul meu. Anii au trecut și...tot n-o plac laughing
Deci nu.
*wink*