| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti acel obicei(vorbeste gura fara tine) sa aberati cand vorbiti cu cineva aiurea iar cuvintele sa iasa pur si simplu?laughing...sau sunteti genul tacut? Eu sincer mi se mai intampla sa aberez mult si aiurea!rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Sunt mai tacuta, dar am zis multe lucruri la viata mea. Dar nu-mi pare rau, acum rad de fiecare data cand imi amintesc.

1 răspuns:
| Umbra3 a răspuns:

Nici nu trebuie sa ne para rau pentru ce zicem ma rog acu nu zic sa ii injuri pe profi si sa nu-ti para rau(te-ai prins tu)laughing)