| efxlabel a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată sa aveti profesori care a va dezavantajeze pentru ca nu ii place de tine pur si simplu sad?

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Da, prin asta trec eu acuma, Profa de engleza, zis si Diriga, are o problema cu mine, dar nu stiu de ce, am colegi de clasa care o injura pe fata, mai ca o pleznesc, si nu le face nimica, iar mie care scriu la ora ei, si sunt atent, se compoarta mai rece in privinta notelor si ca comportamental.

Dar ce sa faci, eu ma gandesc ca mai am 2 ani jumate de scoala si scap de ea, cateodata comportamentul Dirigintei mele fata de mine, ma face sa ma enervez, dar ma gandesc ca usor usor termin liceul si scap de ea.

O Seara Buna happy

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Profesoarele de romana si de matematica, in liceu, nu ma prea simpatizau. Nici eu nu eram cel mai eminent elev, insa in multe momente s-au comportat cu mine mult mai rau decat meritam. Sincer, imi amintesc cu tristete acele momente, insa pe de-o parte este bine ca am trecut prin asa ceva, pentru ca voi avea grija sa nu repet aceste greseli, pe care, de altfel, multi profesori le fac in continuare (sunt student la istorie si intentionez sa devin profesor).

Răspuns utilizator avertizat