| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ca sunt grasă? am 1.71 si 45 kg, o sa imi pun mai jos masurile
Talie 66 cm
Șolduri 77 cm
Mi se pare ca am si brațul sus(la antebrat) gras, am 21 cm
Rog seriozitate
Credeti ca sunt grasă?

16 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu esti grasa, esti slaba. Stai linistita ca ala dimensiunile acestea arati foarte bine.

| sierra1 a răspuns:

Dacă vrei răspunsuri serioase și la obiect, pune o poză (fără a se vedă față) și sigur primești feed-back util

| Alisha55378 a răspuns (pentru sierra1):

Nu stiu cum sa pun pozalaughing

| LoveSleep a răspuns:

Arati ca si Selena Gomez dacă n-ar avea fund și țâțe.

| sierra1 a răspuns (pentru Alisha55378):

Folosește asta:
https://imgur.com/upload

și ne dai link-ul

| SG1995 a răspuns:

La 45 kg ești slăbuță fata mea, încă puțin și ești subnutrită, ar trebui să ai cel puțin 50 să fi cât de cât okay.

| AFR81 a răspuns:

Acum daca stai sa te axezi pe fiecare imperfectiune, evident ca o sa gasesti locuri in care "esti grasa" sau care sunt nu stiu mai cum. E mai mult decat evident ca esti slaba, foarte slaba pentru inaltimea ta.

| Drimmero a răspuns:

45 de kg la 1, 71? Esti slabuta...nicidecum grasa.

| GirlOnline81 a răspuns:

Mie imi seamana putin cu anorexie. Dar daca tu esti de acord ca anorexia inseamna parada modei, continua dietawinking.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Esti schiloada

| Steregoi a răspuns:

Esti slaba.

| Hammurabi a răspuns:

1,71 și 45 kg?
Pe bune că ești anorexică.
Ce faci, vrei să ajungi radiografie?

| Stropdeploaie a răspuns:

Stiu ca o sa te speri dar cineva trebuie sa ti spuna adevarul in fata!
Ai nevoie de un psiholog ~~!

| Alisha55378 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

De ce?

| sierra1 a răspuns (pentru Alisha55378):

Whaaat, ai zis că ești grasă? cred că te-ai uitat intr-o oglindă deformată