| AvalohAlyn a întrebat:

Vi se pare grea viața? Sau cum vi se pare viata!?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://youtu.be/ZIh1To82icI daca suferi ca ala e grea in rest e usoara

| SilentRain a răspuns:

Nici grea nici ușoară, viata e doar viata...

| Furnicuta000 a răspuns:

Viata nu mi se pare nici urata nici frumoasa, eu doar traiesc si asta trebuie sa fac pana la un momentdat.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai am momente când o urăsc și unele momente în care mi se pare ok.
Ție cum ți se pare viața?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viața mea a fost grea mereu într-un fel sau altul, fiindcă am fost mereu exclusă de ceilalți. Nu prea am momente de care să îmi aduc aminte cu drag. De când cu aceste gânduri obsesive e un chin groaznic. Dar asta e...se putea și mai rău.

| Dandinelle a răspuns:

Viata nu e grea, in general viata o vezi cum vrei tu. Tu poti sa-ti schimbi perspectiva.

| lilith16 a răspuns:

Viata nu-i cruda cand ai mintea coapta