| DoarAlin a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoana de 18 ani sa aiba un folder pe pc numit "Hentai", iar acel folder sa aiba o dimensiune de aproximativ 122GB? laughing) Doar mie mi se pare ciudat?

39 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Îngrijorător

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Serios?

| aXy99 a răspuns:

Cine suntem noi sa definim normalitatea?

| dragosnila233 a răspuns:

Anime-ul are o reputatie proasta din cauza sexualizarii in exces a multor personaje. majoritatea japonezilor sunt virgini, deoarece rata de nastere a femelelor e mult mai mica decat cea a masculilor, asa ca le-a trebuit ceva ca sa se calmeze din cauza singuratatii. in plus, comparand hentai-ul cu filmele pornografice, vei observa multe avantaje, cum ar fi: lipsa tarfelor si a jegului pe care le poarta si animatia splendida si artstyle-ul nemaipomenit pe care hentai-ul il ofera. toate fetele sunt sexualizate intr-un mod perfect, ideal fanteziei masculilor. de cand sunt mic mi-a placut hentai-ul, desi nici nu stiam cum se numea cand aveam 7-8 ani. ochiul meu a putut observa perfectia fetelor splendide in costume de baie.

| Superior a răspuns (pentru DoarAlin):

"Eu nici la un film online nu indraznesc sa ma uit pe telefon. Pe pc macar am adblock, si un antivirus bun, dar telefonul este lipsit de aparare."
Exact, stii cum am aflat de p*rno? La varsta de 10 ani, cautam Tom si Jerry pe internet si tadaaam, reclama p*rno pe un site de desene animate pentru copii. LOL

| Sn4k3 a răspuns:

Foarte normal.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Eu pentru ratie descarc

| geronimo12 a răspuns:

Mi se pare complet normal big grin

| Yee a răspuns (pentru Superior):

Yee(Salut)! Intre timp pe un site de povestiri online...

"Yaoi", "Gay", "BoyxBoy", "Firsttime", "Drama", "Fingerplay", "Passion", "Viol", "Madness".