| DoarAlin a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoana de 18 ani sa aiba un folder pe pc numit "Hentai", iar acel folder sa aiba o dimensiune de aproximativ 122GB? laughing) Doar mie mi se pare ciudat?

39 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hentai este pornografie animata japoneza.
Evident ca nu-i normal, dar asta depinde de preferintele sau obsesiile fiecaruia.
Ala care are asa ceva pe computer, este evident un onanist (obsedat cu mastur.barea), spunand multe despre persona lui, usor deviata de la normal.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Violleta2022):

Sa nu mai vorbim de anime-uri, care nici alea nu-s normale la randul lor.

| RAY a răspuns:

Serios,uimitor ce sa spun, eu descarc ca sa fac monede pe un site atat

| DoarAlin explică (pentru PumpkinDoll):

Lol. Si Anime-urile sunt departe de a fi normale. laughing De curiozitate, am cautat hentai pe google, am intrat si eu pe primul site aparut. Hentaiheaven, sau ceva de genul. Si deja primul clip care a aparut pe pagina avea tag-uri cu "loli", "rape", "monster", "horror". rolling on the floor) Fiecare cu placerile lui, dar is prea ciudate...

| DoarAlin explică (pentru RAY):

Eu nu zic ca ar fi vreo problema daca te-ai uita, zic doar ca este destul de stupid sa-ti incarci memoria pc-ului cu filme. Fie ele hentai, sau p0rno normal. Totusi, 122GB este ceva... mi se pare exagerat, atat tot.

| Lioana a răspuns:

De asta nu poti dormi tu noaptea?

| SG1995 a răspuns:

Și eu mă uit la hentai, dar nu-mi descarc nimic pe telefon din două motive:

-îmi uzez mult memoria
-o descărcare îmi poate băga viruși în sistem

| Liviu a răspuns:

Si eu aveam un stick plin de la pustoaice/femei plin cu ipostaze intime, degete, goale, etc. Insa mi s-a cam luat si le-am sters, deci nici eu nu am fost normal, dar deh, si cred ca fiecare are cate un fetish bizar, deci lasa omu in pace. In plus, de ai stii cate femei au fantezii si cate au un anumit lucru care e ciudat la prima 'vedere'. Mintea umana e mult mai mare decat ne putem imagina.De asta ne ascundem, pentru ca oameni judeca.Cand omu prinde incredere, incepe sa toarne vrute si ne'vrute, atunci auzi multe laughing

| RAY a răspuns (pentru DoarAlin):

Eu am vreo 200 de gb acum cu p0rno

| Superior a răspuns (pentru PumpkinDoll):

"Sa nu mai vorbim de anime-uri, care nici alea nu-s normale la randul lor."
CE AI ZISSSSS?

| Superior a răspuns (pentru DoarAlin):

Nu e stupid. Fiecare salveaza si el ce poate, cine stie cand nu va mai fi internet sau informatia aia dispare.
Am 8 hard disk-uri de 1TB pline cu filme, anime-uri, etc.

| Superior a răspuns (pentru DoarAlin):

"loli", "rape", "monster", "horror"
Ce? Exista si mai si.
"tentacle", "food", "insects","parasite posesion", "brain control", "birth", "gore", "belly", "amputee", "zombie", "milk"

| DoarAlin explică (pentru Lioana):

Da, de asta. Am cosmaruri.

| DoarAlin explică (pentru RAY):

Impresionant... laughing)

| DoarAlin explică (pentru Superior):

Ai si tu dreptatea ta. Obisnuiam sa colectionez si eu filme pe pc, pana am luat un virus si a trebuit sa schimb windows-ul. Mi-am pierdut toate filmele, adica, vreo 70 si ceva. Ai grija sa nu patesti la fel. Tu ai mai multe de pierdut.

| DoarAlin explică (pentru Liviu):

Pai eu nu judec pe nimeni. Doar ca mi s-a parut ciudat. laughing) E prima oara cand vad o persoana cu atat p0rno in calculator. Si ala era doar un folder, mai avea inca 2 foldere diferite. Se mai si lauda cu faptul asta. rolling on the floor)

| DoarAlin explică (pentru SG1995):

Eu nici la un film online nu indraznesc sa ma uit pe telefon. Pe pc macar am adblock, si un antivirus bun, dar telefonul este lipsit de aparare.

| DoarAlin explică (pentru Superior):

Ai uitat de "futanari", "incest", "demon", "golden shower", "pregnant", "ghost", "mind break". Nu a fost nevoie decat sa ma uit la categori. laughing
Si da, anime-urile sunt destul de ciudat in general.
Singurul anime care nu mi se pare ciudat este Attack On Titan, Hellsing si Trinity Blood.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Superior):

Sarcasmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Păcătosule, cu de astea te ocupi?

| AlexDarius3 a răspuns:

Wtf, am şi eu unul cu hentai-uri dar nu e atât de plin.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Oare cati GB poti trimite prin wetransfer? thinking

| DoarAlin explică (pentru supadeceapa):

2 GB. Asa scrie pe site. big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru DoarAlin):

Pfff sad.

| DoarAlin explică (pentru supadeceapa):

De ce? Aveai nevoie de "marfa" sau ceva? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru DoarAlin):

Da, voiam sa admir colectia.

| RAY a răspuns (pentru DoarAlin):

Da,dar macar castig ceva 1, 537.8 de monede, asta inseamna 1, 5 tb de upload

Uploaded: 2.80 TB Downloaded: 2.23 TB din decembrie

| DoarAlin explică (pentru RAY):

Wow. Si trebuie doar sa descarci clipuri si primesti monezi? Cum se numeste site-ul?

| DoarAlin explică (pentru supadeceapa):

Mai sunt si alte site-uri de upload, nu doar wetransfer. happy Uploadfiles.io de exemplu, 5GB maxim.

| DeathOfDreams a răspuns:

Mie mi se pare ciudat și dacă te uiți ocazional la hentai, dapoi să ai un folder de 122GB.

Dar doar fiindcă mie mi se pare ciudat și nu înțeleg, asta nu înseamnă că în realitate chiar e anormal. Pur și simplu unele persoane au niște gusturi mai... diverse.