| Anonymullll a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat sa mai poarte și altceva in afara de boxeri? De exemplu chiloți normali? Si este adevarat ca cei normali influențează testiculele?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da e normal, doar sa nu poarte blugi de aia stransi pe fund, nu ar avea cum

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E normal sa porti orice te face sa te simti confortabil.

| Andreeush a răspuns:

De ce ar fi ceva anormal? Fiecare cu preferintele sale.

| Anonymullll explică (pentru Andreeush):

Am crezut ca e demodat... am citit niste chestii pe net gen "cine mai poarta chiloți normali acum?"...

| Plato a răspuns:

Ti se pare normal ca fetele sa mai poarte altceva in afara de bustiera? De exemplu sutien normal?

Ce-s cu astea, prietene? Poarta orice vrei tu, in limitele decenței. Demodati? Si te verifica cineva la chiloti, ca sa-ti spuna ca sunt demodati? Si daca chiar te verifica, problema lor. Deja e ridicol la ce nivel a ajuns pasarea fata de parerea societatii.