| chiftelutacrocanta a întrebat:

Viata e ceva serios sau doar moartea e ceva serios? Aduceti-va aminte doua momente cand ati devenit seriosi, ati devenit seriosi pentru ati fost multumiti cu viata sau pentru ca erati amenintati cu moartea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc : eram in pat cu fostul iubit si, dintr.o data, a inceput sa simta o durere in zona pieptului. Am zis:"ok, chem salvarea!"Salvarea lui era, de fapt, salvarea mea si moartea lui era si a mea(financiara).M.am panicat si din fata jucausa am devenit foarte serioasa Moartea ma face serioasa.