| LittleDrop a întrebat:

Vineri mi-am depus dosarul cu candidatura pentru consiliul elevilor la insistenta colegilor, pe www.wedu.ro. Pe site scrie ca se voteaza intre 11-21 octombrie. Acum si intrebarea: voteaza online elevii fiecarei scoli/liceu? sau se voteaza "normal". adica cu hartiute si etc in licee?

Răspuns Câştigător
| alinuiu a răspuns:

Se voteaza normal in fiecare scoala/liceu. Vreau sa te intreb ceva... tu ai primit validarea candidaturii? Si daca da, unde?

2 răspunsuri:
| LittleDrop explică:

@alinuiu - trebuie sa primi validare? n-am primit. am primit doar mail cu validarea contului si parola.

| alinutza_4400 a răspuns:

Buna,la noi in liceu se voteza normal, cu biletele big grin