| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Visez intotdeauna la fel, ca mi se fura poseta in care am o anumita suma de bani in hartii mari! De fiecare data ma intristez rau, pana la limita plansului si ma trezesc asa.Ce semnificatie are visul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca te obsedeaza banii si frica sa nu-i pierzi, fiind o frica care o porti cu tine in subconstient si nopate se transforma in cosmar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca ti e frica de hoti

| VoidEternal a răspuns:

Nimicutza

| pufulescu0o a răspuns:

O poseta furata in vise simbolizeaza o persoana care profita de dumneavoastra. Teama de a fi victima unui furt de identitate.
De asemenea, visul mai poate sugera si o atentionare de a fi mai atent cu tot ce ar putea reprezenta acea poseta.
https://www.visele.ro/cauta.php?vis=poseta-furata#google_vignette