| aimullah123 a întrebat:

Voi ati inceput sa strangeti bani pentru Black Friday? Ce ati vrea sa va cumparati? big grin

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,ce as vrea eu nu scade din pret, acum 2 ani, acel lucru a fost mai scump de Black Friday

| OldSoul a răspuns:

Nu am strans nimic, astept "Salariul" sa-l pun la pastrare pentru un telefon si un televizor.

| Lioana a răspuns:

Nu. Nu vreau nimic de BlackFriday dar probabil ma voi uita pe net ce e la oferta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau să cumpăr nimic, dar dacă mi se pare ceva mega ieftin o să-l iau.

| SERIALS a răspuns:

As vrea un obiectiv Canon si un smartphone, ceva hainute.

| Thyself a răspuns:

Nu mă atrage ideea de a cumpăra nimic de Black Friday. Am de cheltuit ceva bani cu mașina ca să o am în stare optimă. Oricum dacă e de strâns bani vreau să strâng pentru la anul când vreau să plec din țară.

| Marcovreacatelmic a răspuns:

Pai eu am strans undeva la 100 lei in 2 saptamani si as vrea sa ii pastrez pentru craciun deoarece imi iau pc. Si de ce mai strang si din colinde imi iau periferice deci daca vrei sa faci cv de black friday nu o fa! Uita-te la pretul unui pc acum fa screen shot si cand e black friday sa vezi ca e aceelasi pret (ei ridica preturile cu 200 lei si il scad cu 180lei) asa fac ei pe plus 20 lei

| Bogdan815733 a răspuns:

Eu am adunat 3000 de lei pentru un s9 plus care sper va fi cam 2500 de lei iar de restul probabil o imprimanta sau un laptop la 500 de lei cum a fost anul trecut dar au fost putine si nu am prins happy