| Bøøgey a întrebat:

Voi aveti pe cineva la ignore? Pe cine? Sau macar cati, daca nu dati nume.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Nu am nevoie de un buton ca să ignor pe cineva.

| Musique a răspuns:

N-am.
Baftă!

| Lynna a răspuns:

Nu am pe nimeni la ignore
P.S. deocamdata, ca ma cam streseaza cineva...

| SookiexD a răspuns:

Pe mess 115 am la ignore laughing si 77 pe facebook, i-am numarat special pentru tine smug

| Bøøgey explică (pentru SookiexD):

Uuu, ma simt special. laughing

| Mayar a răspuns:

Da, pe multimea vida big grin Nu, nu am pe nimeni la ignore. Nu am avut deosebita placere sa pun pe nimeni acolo.
Sper sa nu va apucati acuma sa faceti intrecere care primeste primul ignore de la mine! Ca atunci eu o sterg! big grin

| mODIN a răspuns:

Am ignore la vreo 3 persoane.Pentru ca din seria crestini retarzi si pentru ca TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 persoane. Le-am pus în lista de persoane ignorate fiindcă ei au făcut asta prima dată.

| Bøøgey explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa dai si nume, ca oricum ei nu vedeau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bøøgey):

Odată ce se află acolo, ei nu mai există pe acest site din punctul meu de vedere, deci n-am de ce să le fac "reclamă" dându-le username-urile. Oricum, nu cred să fie persoane prea cunoscute de pe site, fiindcă ţin minte că mai toţi m-au abordat la început cu injurii şi am văzut că au o activitate scurtă pe aici. Probabil la unii s-o mai fi schimbat situaţia, dar chiar nu mă interesează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar sunt unii care "mă au la inimă", deși nu mi-am exprimat sentimentele în niciun mod față de ei. Ciudat, ha?

| Bøøgey explică (pentru anonim_4396):

Asa se intampla daca nu ii pupi in cur. Nu-i bai, si eu am "adepti" d-astia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bøøgey):

Ăștia care mă au la ignore sunt mai răi, nici n-am vorbit vreodată cu ei, și totuși. Pusese una o întrebare, voiam să-i dau un răspuns concis la temă, dar minune, mă ignorase, și nici nu știu de ce.
De-ar fi fost de ăștia pe care-i să-i pupi,.,. aș fi înțeles dacă-mi dă cu butonul roșu, dar mna.,.,
TPU-ul e plin de babuini cu fițe.

| Madayna a răspuns:

Am destule persoane la ignore, numai baieti. Sunt in jur de 20.

| DoriKat a răspuns:

Doar 6 am la ignore peste tot. incluzand si inima mea happy

| 2B a răspuns:

Nu! Mie imi place sa am prieteni si online si in realitate, sunt o fire, care are multi prieteni si care ii place sa aiba prieteni!winking

| Bøøgey explică (pentru 2B):

Cam multi de "prieteni" intr-un singur enunt, nu crezi? laughing