| RAY a întrebat:

Voi beti des coca cola? Eu cred ca sunt dependent de coca cola,simt de multe ori o stare de sete puternica daca nu beau coca cola o simt in continuare, vreau sa slabesc

37 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te ingrasi Ray faci burta de la acidulat.Eu nu pot bea cola ca mie rau de la el

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty am deja

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai vezi nu mai bea acidulat atunci si mai ales cola are si cofeina si coloranti si nu iti face bine

| andrada2222 a răspuns:

Zic sa inlocuiesi coca cola cu un suc facut din fructe naturale sau apa cu (lamaie si/sau gheata). coca cola este un suc extrem de nociv care te va afecta in viitor

| RAY explică (pentru Freya1):

Te-as bea pe tine in fiecare clipa

| RAY explică (pentru andrada2222):

Bun sfat, multumesc

| andrada2222 a răspuns (pentru RAY):

Cu placere