| anonim_4396 a întrebat:

Voi când ați adresat un compliment cuiva ultima oară?
Dar o încurajare?
Dar o îmbrățișare când ați oferit? happy

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca prin ultimele mele raspunsuri... mereu am facut incurajari si complimente.
Dar uite ca ma duc chiar acum sa fac ce ai zis acolo, stai asa.

Am revenit.

Uite, iti fac o un compliment si tie, a... frumoasa greutate big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Vai, mulțumesc! big grin

| Freya1 a răspuns:

În fiecare zi iubitului meu.

| Catrice a răspuns:

Ce aveti ma in seara asta cu intrebari despre complimente laughing
Nimeni nu merita atenția mea prețioasă.
Dedu singurica răspunsul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Aua... unde e giful ala cu pisica si cu ochii mari. Sunt sigur ca primeam cateva asa.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Prietenul meu (bff cum zic ăștia) google trebuie' să-l aibăhee hee

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aveam in cap alta mâță, chiar am uitat de asta rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

Oho, totul începe demult, a fost odata ca niciodată...

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

...că de n-ar fi, nu s-ar povesti. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| CodrutElian1990 a răspuns:

Numai atat? O fac zilnic. Dar si altele.

| Nemessys a răspuns:

O îmbrățișare știu ca mamei azi, restul. Hmm știu ca i-am zis lui Hecate în urma cu câteva săptămâni ca e geniala laughing. O încurajare, nu și nu s genu'.

| Goete a răspuns:

O imbratisare si un compliment sunt Cer si Pamant. Complimentul poate fi o "lauda exagerata" si o imbratisare... se simte daca e exagerata.
Si daca dai o imbratisare SINCERA, nu te lauzi cu ea pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate 3 aproape în fiecare zi.
Dacă semăn iubire, culeg... iubire și o spun din experiență.
Oricât de antisocial și orgolios eram înainte, acum când ajung la muncă sau undeva între cunoscuți este altceva!
Este incredibil cât de mult contează pentru cineva să-l complimentezi sincer și/sau să-l susții, să-l înțelegi, în felul acesta ajungi să contezi pentru acel cineva și sentimentul ăsta este incredibil.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Chestiile de genul rămân în privat. Rămân între mine și persoana respectiva. Țin mult la intimitate happy deci dacă fac sau spun ceva cuiva, rămâne acolo, sa știm decat noi love struck

| Onisim10 a răspuns:

Complimente fac c-am in fiecare zi (la fete), încurajări, da, încurajez c-am in fiecare zi, îmbrățișare(of, ce întrebare), ba, cred că anul trecut, mă gândesc, mamei mele, că pe altcineva, nu îmbrățișez, chiar daca simt nevoia de a face așa ceva, nu fac!
Nu am îmbrățișat niciodată pe altcineva decât pe mama și pe tata(când eram mai mic).
Acum am 14 ani, și simt nevoia de a îmbrățișa, de a iubi, dar, nu pot.Ma simt nasol, dar rezist, nu știu cât, dar incerc.

| tup3u a răspuns:

Era una pe tik-tok, mamă ce corp avea, cum să n-o complimentez și părea cam tristă normal c-am încurajat-o dar de îmbrățișat am îmbrățișat pe altcineva.

| BecSpart a răspuns:

Azi dimineața

| frateletudor a răspuns:

Compliment: acum 5 minute.
încurajare: nu prea fac asta. nu neapărat din convingere. pur și simplu sun a ipocrit când o (și dacă) fac, de felul meu fiind o persoană mai "rece". și da, mai și cred că oamenii își fac sau trebuie să-și facă singuri curaj.
îmbrățișare: se pun și animalele? dacă da, am îmbrățișat un vițel, născut de vreo 3 zile (p.s.: o drăgălășenieee!)