| Cristian1994 a întrebat:

Voi cand aveti probleme la scoala in legatura cu nota la purtare sa note proaste le spuneti parintilor? Si daca da...cui?(mamei sau tatalui)?

Răspuns Câştigător
| DjSmoKEE a răspuns:

Pai eu de obicei nu spun, dar in unele cazuri da. Si depinde de cine iti e tie mai drag din familie.Eu ii spun mamei. Este cel mai bine.

2 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Am patit-o anul asta prima data cu purtarea, dar nu am spoos niciunuia. In general, eu sunt cea mai exeplara din clasa, asa ca a fost trecut cu vederea.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Da le spun la amandoi.