| SkandallKamataru a întrebat:

Voi ce bmw aveți? Vreau sa fac un upgrade și să-mi iau un E46.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fan Tate - check
misogin - check
fan muschi multi creier putin - check
aruncator de petarde - check

simteam eu ca lipseste ceva in ecuatie... un bmw

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Care e problema cu bmw-u? Un E46 e cea mai buna alegere, e o masina certificata si produsa la nivel european, nu mai iti da cu parerea aiurea, ai vreun studiu care spune ca bmwu nu e bun? Da-i ba drumu daicia.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu am zis că nu e buna mașină. O mașină excelenta. Îți potenteaza imaginea de cocalarus

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Misogin nu sunt, oi fi eu fan tate, fan muschi si aruncator de petarde, dar cu toate astea tot o duc mai bine decat tine si sunt mai fericit, care e mai castigat? Acum in 2024 fata de 2018 nu te-ai schimbat deloc, nimic nu e nou la tine, in afara de financiar nu ai evoluat, si esti ca acum 5-6 ani, nu ti se pare trist ca esti la fel?
Eu in 2018 eram un bat, acum sunt dita mai omu si o sa continui sa evoluez mereu si sa fac chestii noi, masina noua, ATV, excursii, experiente noi, hobby-uri noi laughing Pana acum 3 ani abia stiam sa fac niste oua in tigaie, iar de atunci pana acum am invatat sa gatesc foarte bine, stiu deja 2 carti de retete pe derost, si desert si mancare si ce vrei tu.
Tu de revelion bubui petarzi piccolo cat juma de deget, poate nici pe alea, eu de revelion bubui dita mai rachetele laughing rolling on the floor
Tu de revelion mananci sarmale mediocre si bei sampanie la 50 de lei, eu mananc sarmale extraordinare si beau sampanie de 300 lei.
Tot ce faci tu eu fac mai bine, cat de faine sunt experientele tale, ale mele sunt si mai faine.
Sunt prea smecher.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Bravo.
Ai scris tot postul asta că și cum m ai cunoaste.
Amuzant.

Aroganta, încă una pe lista "calităților" tale. check.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Unii oameni au voie sa fie aroganti, atat timp cat figurile nu sunt pe burta goala si sunt niste figuri pe baza a ceva greu de obtinut, ai voie sa fii asa.
Cand din tot orasul, esti singurul cu avion privat, ai voie sa te flexezi si sa fii arogant, sa faci misto de aia care n-au avion.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Vezi că la e46 i se mai spune tigaie nu avion.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Ai si un studiu? Da-mi un studiu care spune ca e tigaie nu avion.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E46 cred ca e cel mai ieftin BMW la ora actuala. Deci n-ai cum sa faci "upgrade" la el.

| J0B0MAT a răspuns:

De abia acum îți iei E46?

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Imi iau si eu sa fiu in rand cu lumea rolling on the floor cu smecherii din puscarie se stie.

| CatenaccioStyle a răspuns:

Nu mai bine mai strangi niste bani si iti iei o masina decenta si nu un cazan precum E46? laughing

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

Ce masina decenta sa-mi iau? Da-mi tu un exemplu.