| Vernusio a întrebat:

Voi ce faceti toata ziua cand aveti zi libera,timp liber,weekend sau vacante, concedii etc)?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

In primul rind ma joc pe Facebook, beau o cafea si ascult o melodie.Pe urma gatesc, fac curat pe urma iar ascult melodii si ma uit la un film ales de mine pe calculator. Daca e timp frumos si cald ies la o plimbare.Despre vacante si concedii nu am ce scrie ca nu am bani suficienti sa calatoresc ca daca as avea as tot calatorii as sta in fiecare loc (tinta ar fi marele orase ale lumii)cate 2 zile dupa care as porni mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Vernusio):

Am un job simplu sunt camerista intr-un hotel dar imi place aici pentru ca nu este o treaba care sa-mi stoarca creierii si ma inteleg bine cu toata lumea.Fac ceea ce -mi place(curatenie)si mai primesc si o masa calda la restaurant si e foarte important ca ma inteleg bine cu toata lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Vernusio):

Salar minim.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Vad cate un film, ies prin oras sa ma plimb, ma uit la meciuri de fotbal,, ascult muzica= relaxare totala pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe laptop sau telefon si vorbesc cu "populatia" ori ocazional citesc pe wattpad..sau merg in oras ca de exemplu la mall la un film, la black box sau starbucks.Niciodata nu am zis ca 'ma plictisesc' si ma obosesc oamenii care repeta asta de multe ori chiar daca stiu ca tie nu iti pasa.