| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Voi ce parere aveti de micile grupuri gen „bisericute"?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce aș avea o părere despre asta? Fiecare stă cu cine vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici-o parere. E perfect normal ca intr-un colectiv sa se formeze si " bisericute" pentru ca ai mai multe lucruri in comun cu anumite persoane, dar mi-e sila de oamenii care se comporta arogant cu persoanele care nu fac parte din " bisericuta " lor.

| Cinevacatoatalumea explică:

Ma refer la genul ala de grupuri exclusiviste, arogante, care barfesc pe toata lumea si cauta motive de cearta.