| chiftelutacrocanta a întrebat:

Voi ce parere aveti despre lumea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plictisitoare.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am mai multe păreri. Cadrul e frumos atâta timp cât și ce e în tine este.

| J0B0MAT a răspuns:

Ca e foarte rea

| Anonimuserr a răspuns:

O societate destrămată mai ales când vorbim de tineri în general fete şi băieţi. Sunt aerieni total. Prejudecăţi multe, o gândire stranie mai ales la fete. E jale. Dar conjunctura, modul în care ai fost crescut, anturajul la şcoală internetul i-a prostit pe mulţi. Aş vrea să văd o societate sănătoasă din toate punctele de vedere. Mă uit la astea de la 14 ani în sus au o gânidre de îţi vine să alergi, şi prostie multă în cap la multe. Cu toate astea,, e o lume minunată în care veţi găsi numai copii" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un mare dezastru.

| BadAngel3 a răspuns:

O lume frumoasa. Dar sunt unii atat de idioti incat
lumea se duce de rapa usor, usor.

| immaBeast a răspuns:

Din ce in ce mai proasta.
Cu cat cunosti mai multi oameni, cu atat iti dai seama ca lumea este groaznica din cam toate punctele de vedere.
Tu ce parere ai despre lumea asta care este pe sfarsite?