| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari sunt mai bune pentru incepatori vogue blue/red sau dunhill fine? Cum sunt fiecare dintre acestea? Voi ce fumati?

4 răspunsuri:
| sorin_6068 a răspuns:

Pentru incepatori cele mai bune sunt acadelele sa nu faci greseala sa te iei de fumat ca nu te ajuta cu nimic

| mariansergiu93 a răspuns:

Vrei sa-ti scoata mamata certificat de deces?laughing))

| mariansergiu93 a răspuns:

Na vezi k esti copil copac,maicata, mamata, mumata, mata,*** cate exemple vrei sa-ti mai dau? In fiecare zona a romaniei se spune intr-un fel, e uite k la noi in ardeal ii foarte folisit cuvantul mamata! Si ahahah ha si hehe esti un taran!

| ツѕოiℓεツ a răspuns:

Nu fuma ca o sa mori