| monicaaa17 a întrebat:

Voi considerati aroganta o calitate?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Consider aroganța ca fiind o caracteristică a nonvalorilor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, dar uneori trebuie dobandita, altfel stai de vorba cu oameni care nu merita, discuti niste subiecte de rahat, iar parerea lor ramane la fel de gresita. Eventual se mai si lauda cu ce au inteles ei din dialogul cu tine, facandu-te de rahat.
Deci, e o necesitate, in preajma prostilor.

| Drimmero a răspuns:

Daca e facuta atunci cand trebuie, da, daca sunt facute 'pe stomacul gol' (adica fara realizare) si gratuit nu au nicio valoare.

| SilentRain a răspuns:

Sa fii arogant la momentul potrivit nu e ceva rau
Aiurea e sa fi arogant în prostie

| alina2k18 a răspuns:

Trebuie sa ai cu ce ca sa fii arogantwinking
A nu se confunda cu sictirul taranilor băsinosi de si-au luat adidasi noi laughing

| gemeni6226 a răspuns:

In mod sigur nu, mai degraba este insusirea cuiva care duce lipsa de calitati si nu are cum sa cistige respectul celor din jur si atunci foloseste ca arma aroganta pentru a se impune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o persoana inteligenta, da.

| Jus7t a răspuns:

Nu.
Nu e o calitate.