| RAY a întrebat:

Voi credeti ca a avea simtul umorului esti imatur/daca glumesti mereu? daca esti depresiv, antisocial, fara simtul umorului esti matur?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu cred aşa ceva. De ce?

| RAY explică (pentru NOname):

Mi-a spus cineva ca a fi matur trebuie sa fi cica lipsit de simtul umorului, un geniu de pe TPU

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Acela era presupun un ''clasic in viata''. Daca omul se simtea trist, d-aia ti-a sugerat ce simte el!

| Drimmero a răspuns:

Nu tine de nicio maturitate. Daca ai simtul umorului si esti glumet, atragi cat mai multe persoane in cercul tau de prieteni. Daca esti antisocial/''salbatic'', nu atragi pe nimeni si vei ramane singur/a pana cand decizi sa te formezi si tu pentru societate!

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

De unde ai scos asta?

| RAY explică (pentru Mieeez666):

Mi-a spus un geniu care ura umanitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dracu, la orice varsta e bine sa ai simtul umorului, dar asta nu inseamna ca trebuie sa glumesti si cand nu e cazul.

| Printesa10TM a răspuns:

E ceva frumos sa ai simtul umorului. Fetelor le place! Cui nu ii place o persoana amuzanta, ce s-ar alege de tine daca ai fi serios tot timpul si nu ai zambi? Ai fi ca un avocat serios, plictisitor si urat! Si eu care vreau sa fiu avocata!