| Diana2356 a întrebat:

Voi credeti ca va incepe scoala sau nu?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Online

| Violleta2022 a răspuns:

Este MULT PREA DEVREME pentru a se stii asta.
Scoala incepe peste 7 saptamani!

| RKBlue a răspuns:

Scoala clar va incepe.
Online sau hibrid...Dar va incepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe dar online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil va incepe hibrid sau pur online. Tinant cont ca destui elevi si studenti au covid, nu ii va putea forta fizic. Sa nu mai spun ca si cadre didactice au fost depistate cu covid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala hibrid mi se pare o sorcova. Ori toti la scoala ori toti online. Simplu.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

De început, va începe. Problema și ce se discută este dacă primul semestru o să se facă în totalitate online, la școală sau hibrid, adică o jumătate de acasă, să urmărească de acasă online ce se predă, iar cealaltă să se ducă la școală.

| Hdhdj a răspuns:

Da.