| DeeaAndreea2000 a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitul umii (apocalipsa)? Sincer eu nu cred, primaa data m-am trezit pe l ora 07:30 si zicea la stiri ca na Terra se v- izbi de Luna si totul va exploda. Azi 17.01.2012 ziceau ca au spus maiasi ca o sa fie un tunami, adica un val imens care va cadea peste toata planeta, deci asa zicea, nu inteleg cum ***** masi se poate intampa asta, bai frate minciuni si mai ziceau ca lumea va renaste pai de unde va renaste lumea, oameni nu vor supravietui. Deci spuneti-va parerea, dati srumul cuvintelor, spuneti ce credeti si daca credetiwinking!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Sfârşitul va veni odată ş'odată dar nu când vor nişte maiaşi stupizi sau oameni de ştiinţă ci doar când vrea D-zeu, dacă era după ei am fii murit de 100 de ori. Doar Dumnezeu ştie, când vrea el niciunul dintre oameni nu ştiu voia Lui.
Pa, pa. P.S să nu crezi niciodată în mincinoşii ăştia.

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

1.Învaţă să scrii.Nu-ţi fă griji, dacă vine Apocalipsa o să te aştepte pe tine să înveţi să scrii şi mai apoi o să te omoare.
2.Nu cred în Apocalipsa biblică, e o porcărie parcă scrisă de un autor ratat de cărţi fantasy.
3.Cred în ştiinţă,cred într-o posibilă Apocalipsă, dar naturală.Ori o să murim spulberaţi de vreun asteroid, ori o să ne înmulţim în aşa hal că nu o să mai avem loc/hrană/apă suficiente etc.
Dar nu cred că o să vină sfarşitul lumii in 2012 doar pentru că nişte mayaşi au prezis asta.

| DeeaAndreea2000 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Apropo vezi ca la mine nu merge tastatura bine, laptopu e la fratremiu angry, si el e la Buzau angry

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru DeeaAndreea2000):

Aşa,şi?