| OnStYl3 a întrebat:

Voi credeti in caracteristicile de la fiecare zodie? Adica eu sunt Fecioara si zice ca fecioara e ordonata, ii place sa munceasca si e serioasa, dar eu sunt invers, adica nu sunt ordonat, nu imi place sa muncesc si mai mereu rad, cateodata mai sunt si serios. Deci cred ca nu e adevarat ce se spune despre fiecare zodie. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Esti exceptia de la regula eu am cunoscut 15 fecioare si au fost toti cum e scris la carte adica asa cum zici tu ca nu esti.Eu sunt gemeni si mi-a fost mereu cumplit de greu cu fecioarele din acest motiv, dar si mai greu e cu scorpionii pentru ca au o fire ascunsa si niciodata nu sti ce sa crezi despre ei ele.Ca asa simt cum vb sau doar se prefac.Eu asta nu am reusit sa aflu intr-o jumatate de viata de om.

| Nymphetamine a răspuns:

Eu sunt Varsator. happy Am incercat sa nu cred in zodiac si alte din astea dar cand am citit caracteristicile am ramas surprise. Mi se potrivesc, dar probabil e doar o coincidenta.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Bunalove struck
si eu`s fecioarabatting eyelashes.Si sunt pe departe la ce zic ei acolo`. La fel ca tine sunthee hee.mai mereu rad,nu`mi place sa fac nimic, de, dezordonata nu mai zic.
. Cateodata cand ma mai uit la horoscopul` zilnic au dreptate.[doar cateodata]. Acum nu stiu ce sa cred.

| JohannaStone a răspuns:

Nu trebuie sa crezi intodeauna in ceea ce zice zodiacul. Si eu sunt fecioara si am putin din toate. Fecioarele sunt de obicei timide, dar nu este intodeauna asa. Oamenii sunt diferiti si nu e nimeni perfect. Si nu trebuie sa te iei dupa ceeea ce spune zodiacul. Nu sti ce e in mintea omului.

| ILoveMyBed a răspuns:

Stai linistit, si eu sunt fecioara si ma crezi ca nu stiu sa fac un gratar, daramite sa fac curat in camera, si de seriozitate ce sa mai zic, rad atat de des incat ma inteaba prieteni dc nu cumva ma dor maxilarele, nu esti singurullaughing.