| Giuvaer a întrebat:

Voi cu ce gand va confruntati cel mai des?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu gandul ca voi deveni cetatean strain prin acte doveditoare.

| Doηηa a răspuns:

"Trebuie sa invat, sa devin cineva."
E un gand destul de apasator.

| Wehrmacht a răspuns:

Care este cea mai eficienta metoda de spalat bani.

| iubesc a răspuns:

Cu moartea...

| Giuvaer explică (pentru iubesc):

Bacovia,tu esti ma?laughing

| iubesc a răspuns (pentru Giuvaer):

Da eu maria ta...

| Crucified a răspuns:

Cu niciunul. Dacă e ceva ce trebuie să rezolv, rezolv imediat şi singură, nu las pe alţii să-mi facă treaba în locul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat, de la viata asta, ca nu mai trebuie sa-mi fac planuri de viitor deoarece nu sti de ce te lovesti, asa ca iau totul de-a gata, bune/ rele, suntem obligati satrecem prin ele

| Demonull a răspuns:

„De ce?"

| 1DeadMemories a răspuns:

Auuuu, iar am uitat sa platesc ratele laughing))

| diavolitadulce a răspuns:

Perfectionarea

| OMEGALIN a răspuns:

Eu cel mai des, in gand, am o persoana...ma gandesc cam doar la ea, tot timpul...happy

| Giuvaer explică (pentru OMEGALIN):

Nu e bine sa idealizezi o femeie

| SelenaMe a răspuns:

Cu iubirea. Cam greu sa gasesc pe cineva cu care sa am o relatie, pe cineva cu care sa ma potrivesc. Sau gand gasesc pe cineva potrivit, ori are iubit, ori e la Bucuresti la facultate

| Giuvaer explică (pentru SelenaMe):

Majoritatea relatiilor clasice sunt bolnavicioase sa stii..mai bine te distrezi si atat.
Oricum nu iti fa griji, tot o sa iti gasesti tu pe cinevabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| annna69 a răspuns:

Cu gandu sa plec din tara

| Giuvaer explică (pentru annna69):

De ce vrei sa pleci? eu am avut ocazia sa plec din tara definitiv de 3 ori si am renuntat.